Poznajmy się lepiej

Cześć i czołem!

Jestem Kuba i to właśnie ja stoję za marką Foresty.

Marką, która skierowana jest do miłośników gór, natury, lasu, którzy cenią sobie dobre jakościowo Polskie ubrania i minimalistyczny design.

Stawiamy na jakość, funkcjonalność, a przy okazji robimy coś dobrego dla natury. Ubrania szyjemy w Polsce, a dzięki współpracy z fundacją Las Na Zawsze, każde zamówienie zamieniamy na 1m2 lasu🌲

Jak powstała marka Foresty?

Powstanie marki to tak naprawdę zbieg kilku szczęśliwych okoliczności. Co prawda od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł na stworzenie własnych koszulek, jako że te z sieciówek były niezadowalającej jakości, ale kompletnie nie wiedziałem jak się za to zabrać.

Wtedy natknąłem się na kurs Biznes Mody, w którym poznałem cały proces tworzenia wysokiej jakości odzieży. Dzięki temu od samego początku mogłem zadbać o wysoką jakość i produkcję w Polsce. Wszystko z czasem połączyło się w całość, połączyłem kilka swoich hobby czyli górskie wędrówki i fotografię, z marką odzieżową. Tak powstał pierwszy produkt i cała koncepcja na markę.

Pierwszy produkt możesz zobaczyć na zdjęciu obok, jest to koszulka z grafiką przedstawiającą Morskie Oko, która została zrobiona na podstawie mojego zdjęcia. Z czasem doszła jeszcze górska wielofunkcyjna chusta, z odblaskowymi elementami którą wykonaliśmy we współpracy z firmą BUFF czyli specjalistą w tworzeniu funkcjonalnych sportowych chust.